چرا باید فالوورهای شبکه های اجتماعی خود را افزایش دهیم؟ بالابودن فالوور، لایک، کامنت و ویو چه تاثیر در فضای مجازی دارد؟

خیلی ساده است! شما میخواهید امروز برای ناهار به همراه دوستانتان به رستوران بروید. رستوران A به شدت شلوغ و پررفت و آمد است و رستوران B خلوت و آرام! شما کدام رستوران را برای صرف ناهار ترجیح میدهید؟ A یا B ؟
این واقعیت دنیای کسب و کار حال حاضر است. شبکه های اجتماعی پررونق و فعال نشان از اعتبار کسب و کار و نشان شما دارد.

آیا افزایش فالوورهای شبکه های اجتماعی، لایک، کامنت و ویو پست ها در تعیین رتبه وبسایت ها در گوگل(سئو) تاثیر گذار است؟

جواب این سوال را با یک سرچ ساده در گوگل به دست خواهید آورد. یکی از برنامه های آینده گوگل برای اختصاص جایگاه 10 وبسایت صفحه اول خود در هر کلمه ای! از آن وبسایت هایی خواهد بود که شبکه های اجتماعی فعال و شلوغ تری را داشته باشند که نشان از محبوبیت آنها دارد. میخواهید در صفحه اول گوگل باشید؟! این یکی از راهکارهای آن است.

آیا مي توان به socialsignals اعتماد کرد؟

کانال تلگرامی socialsignals در سال گذشته مشغول فعالیت در جهت افزایش فالوورهای شبکه های اجتماعی بوده و در همین راستا پس از بدست آوردن عده کثیری از مشتریان راضی، توسط عده ای از طراحان و برنامه نویسان به نام، وب سايت socialsignals.ir را به جهت گسترش فعالیت حرفه ای خود راه اندازی و چشم انداز بلند مدت این تیم در جهت افزایش دنبال کنندگان شبکه های مجازی و نیز بهبود سئوی سایت ها خود گواهی بر حرکت در مسیر اعتماد مشتریان است.

آيا مي توان براي ديگران هم سفارش ثبت کرد؟

نحوه سفارش فالوور و لايک و کامنت و بازديد به گونه اي است که مالکيت اکانت در انجام سفارش نقشي ندارد و شما چه براي خود چه براي ديگران به راحتي مي توانيد فالوئر، لايک، کامنت و بازديد اينستاگرام خريداري کنيد.

آيا مي شود براي مسابقات اينستاگرامي لايک سفارش داد؟

به وسيله بسته هاي لايک شما مي توانيد در تمام مسابقات اينستاگرامي برنده شويد. از آنجا که تمام کاربران واقعي هستند شما مي توانيد با سفارش لايک و کامنت روي پست مورد نظر محبوبيت پست را افزايش و برنده مسابقه شويد. نکته مهم شرکت در اين مسابقات اين است که بسته هاي تعداد کم لايک را در بازه زماني هاي متفاوت سفارش دهيد تا لايک ها را به تدريج دريافت کنيد.

تفاوت بازديد و لايک چيست؟

در گذشته در اينستاگرام تنها امکان بارگذاري و انتشار پست به صورت تصوير و عکس بود اما به تازگي اين امکان فراهم شده که به جاي عکس پست خود را در قالب ويديو منتشر کنيد. هر چند که براي ويديو هنوز هم مي شود لايک سفارش داد اما شمارنده اي که بيشتر در معرض نمايش است شمارنده بازديد ويديو مي باشد که ميزان محبوبيت پست ويديويي را به نمايش مي گذارد.

ميزان آنفالو در بسته هاي فالوور به چه صورت است؟

از آنجا که فالوور ها واقعي هستند آنفالو امري کاملا طبيعيست.اما ما راهي براي آن در نظر گرفتيم که خريدار متضرر نشود. به اين گونه که ما هميشه بيشتر از مقدار سفارش فالوور براي اکانت فالوور ثبت مي کنيم. تا در صورت آنفالو کردن هم تعداد سفارش داده شده ثبت شود.

نحوه سفارش به چه صورت است؟

دسترسی به خرید فالوورهای ایرانی و خارجی اینستاگرام، لایک و کامنت و نیز افزایش ممبرهای کانال های تلگرامی جهت رفاه حال مشتریان گرامی به آسانی از طریق صفحه اصلی تسهیل شده و امکان پذیر می باشد.(جهت اطلاع دقیق تر از نحوه خرید محصولات به راهنمای خرید مراجعه فرمائید)

نحوه وارد کردن آدرس براي سفارش ممبر يا بازديد پست تلگرام به چه صورت است؟

شما بايد کانال خود را به صورت Public در بياوريد و سپس عبارتي که به عنوان آدرس داده ايد را در فرم سفارش وارد کنيد براي اطلاعات بيشتر به راهنما مراجعه کنيد

اگر باز هم سوال شما در سوالات بالا پاسخ داده نشده است میتوانید با ورود به صفحه تماس با ما ، مشکل و يا هر گونه انتقاد راجع به سايت و سرويس دهي را اعلام کنيد تا در سريع ترين زمان ممکن به آن رسيدگي شود.